Od Jakub Majoch

Poznań, dnia 18. lutego 2019 r.

Jak Twoje dziecko może uczyć się NIEWIARYGODNIE szybko
i zapamiętywać na lata?

Drogi rodzicu!

Prawdopodobnie jesteś tutaj dlatego, że Twoje dziecko ma problemy w szkole: nie radzi sobie z ilością nauki i szukasz sposób jak mu pomóc. Albo nie chce się uczyć, bo woli poświęcać czas na realizację swoich hobby. Albo na tyle dbasz o rozwój swojego dziecka, że na własną rękę szukasz sposobów, aby jeszcze bardziej mój pomóc. Chwała Ci za to.

Mam dla ciebie świetną wiadomość – jesteś w idealnym miejscu.

Ale proszę Cię, przeczytaj tę wiadomość od początku do końca. Poświęć dosłownie 5 minut i czytaj dalej.

Tylko pomyśl… Jak bardzo zmieniłoby się życie Twojego dziecka, gdybym pokazał mu techniki, dzięki którym będzie uczyło się co najmniej 3 RAZY szybciej niż do tej pory i… miało przy tym mnóstwo zabawy?

Wiem, że na ten moment możesz jeszcze być nieco sceptyczny, ale sprawdziłem te wszystkie techniki na sobie i za chwilę Ci je pokażę.

Zapewne sam zauważasz, że jedne dzieci uczą się doskonale, a inne nie potrafią przyswoić materiału podawanego przez szkołę.

Lecz niestety Ci, co się doskonale uczą, płacą ogromną cenę. Większość z nich poświęciła lub poświęci swoje wspaniałe młodzieńcze lata, aby zdobywać wysokie oceny.

Zamiast spędzać czas na realizacji własnych pasji i rozwijaniu hobby siedzieli z nosem w książkach. Wiem to, bo byłem jedną z takich osób.

A w szkole uczą dosłownie wszystkiego – 90% informacji, które nabywamy w szkole, nie są nam potrzebne w życiu codziennym i potem w życiu dorosłym je po prostu zapominamy.

Jest to ogromny koszt – poświęcić kawał swojego życia dla rzeczy, które i tak potem Ci się nie przydadzą.

Twoje dziecko doskonale o tym wie!

Jest to pewnie jedna z przyczyn, dlaczego nie chce się uczyć.

Kolejną przyczyną jest to, że szkoła zapomniała o najistotniejszej rzeczy w edukacji:

Pokazać jak się uczyć!

Świat zmienia się z zatrważającą prędkością. Dzisiaj roczne dziecko potrafi na smartfonie włączyć wifi, następnie wejdzie w odpowiednią aplikację, żeby włączyć swoją ulubioną bajkę.

Dzieciaki robią to całkowicie intuicyjnie i bez żadnego wysiłku! Zobacz, jak zmienił się świat przez ostatnie kilka lat: dzisiejszy telefon ma większą moc i zdecydowanie lepsze oprogramowanie niż komputer, który stał na Twoim biurku jeszcze nie tak dawno temu.

Czas pędzi jak szalony, ale…

Szkoła za tym całkowicie nie nadąża!

Dlatego dzieciaki się buntują i mówią, że lekcje są nudne jak flaki z olejem. I wiesz co?

Mają całkowitą rację!

Tradycyjna edukacja nadal używa prehistorycznych metod nauczania. Nauczyciel mówi, że trzeba się czegoś nauczyć, ale nie mówi dlaczego to jest ważne, ani jak to wykorzystać w życiu. Masz się tego nauczyć bo… będzie z tego sprawdzian.

Jak się uczyć żeby…

nauka sprawiała radość i podekscytowanie, a nie kojarzyła się z nudą i bezsensownym kuciem materiału?

Przestudiowałem mnóstwo materiałów na temat szybkiego czytania i efektywnej nauki. Ukończyłem różne szkolenia, przerabiałem książki, materiały video i kursy online.

Wyciągnąłem z nich samą esencję i stworzyłem zestaw najskuteczniejszych strategii.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Wszystko to postanowiłem sprzedawać w kursie o nazwie “Magia Efektywnej Nauki”.

Z tego kursu Twoje dziecko dowie się:

 • Jak przygotować się do zdobywania wiedzy, aby nauka była skuteczniejsza. Nie po ciężkich treningach, które mogłyby zdemotywować dziecko, ale od zaraz!
 • Dowie się jak mądrze zorganizować swoją naukę – to pozwoli mu szybciej uczyć się i dzięki temu mieć czas na rozwijanie własnych zainteresowań takich jak: gra na instrumencie, sztuki walki, taniec czy cokolwiek innego, z czego musi zrezygnować ze względu na ogromną ilość nauki.
 • Pozna wyjątkowe techniki umożliwiające zapamiętywanie informacji od razu, eliminując konieczność nudnych powtórek materiału.
 • Pozna techniki pozwalające zmienić trudne materiały na takie, które będzie chciało się uczyć z radością.
 • Dowie się jak robić skutecznie notatki pozwalające oszczędzać czas nauki i powtórek nawet do 90%. Notatki będą zdumiewająco efektywne!
 • Dzięki temu Twoje dziecko będzie bardziej zmotywowane nauki, gdyż wie, że nie będzie musiało na to poświęcić wiele czasu.

Dlaczego tego potrzebuje?

Bez względu na to, na jakim etapie nauczania jest Twoja pociecha, umiejętność szybkiej i efektywnej nauki da jej ogromną przewagę w przyszłej karierze zawodowej.

Nie oszukujmy się – opcja, że wyuczy się zawodu i będzie w nim pracowało przez całe życie odeszła w niebyt. Pracownicy magazynowi i kasjerzy w hipermarketach zastępowani są przez roboty.

Dzisiejsze czasy są niezwykle dynamiczne i praktycznie każdy, ale to każdy dobrze płatny zawód, wymaga nieustannego podwyższania kwalifikacji.

Nie ważne czy jesteś nauczycielem, lekarzem, handlowcem, prawnikiem, programistą czy szkoleniowcem. Ilość wiedzy nieustannie rośnie, a każda branża dzieli się na coraz większe specjalizacje.

Nie ważne ile Twoje dziecko będzie potrafiło i będzie miało ukończonych szkół. Zawsze, do końca swoich dni będzie musiało uczyć się nowych rzeczy. Niektórych to przeraża, ale Ci którzy wiedzą JAK się uczyć, są tym faktem zachwyceni.

Wiedzą, że umiejętność szybkiej i efektywnej nauki daje ogromną przewagę w karierze zawodowej i biznesie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla osób, które chcą szybko zdobywać nową wiedzę.  Przygotowane z myślą o ludziach świadomych tego, że dzisiaj wiedza i umiejętne jej zdobywanie to najcenniejsza wartość na świecie.

 • Jeżeli jesteś uczniem gimnazjum czy liceum
 • Jeżeli studiujesz bądź potrzebujesz wciąż uczyć się nowych rzeczy w swojej pracy i chcesz robić to zdecydowanie szybciej niż obecnie
 • Jeżeli jesteś rodzicem, który chce zadbać o odpowiedni rozwój swojego dziecka to…

powinieneś skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

Kurs da Ci wiedzę i umiejętności, których nie nabyłeś w szkole, a które są podstawą rozwoju. Będziesz mógł nauczyć ich swojego dziecka lub pokazać mu materiały video z tego kursu, aby samo się tego nauczyło.

Dzięki temu kursowi Twoja pociecha wdroży taki model nauki, dzięki którym będzie uczyć się szybko i skutecznie. Koniec z problemami w nauce. Koniec z gonieniem dziecka do nauki.

Jak dokładnie wygląda zawartość?

Kurs składa się z 10 modułów:

Moduł #1 – Mentalne podejście i motywacja

Jak odpowiednio przeramować podejście dziecka do nauki, żeby zabierało się do niej z większą chęcią. Jak dzięki jednej metodzie sprawić, że wykonanie trudnego zadania stanie się 10-krotnie łatwiejsze.

Moduł #2 – Otoczenie do nauki

Jak przygotować miejsce do nauki. Dlaczego otoczenie jest tak ważne i jak małe zmiany mogą spowodować ogromne różnice w nauce.

Moduł #3 – Mapy myśli – rewolucyjna metoda notowania

Jak tworzyć notatki, z których będziesz uczył się znacznie szybciej i łatwiej. Jak wykonać mapę myśli – instrukcja krok po kroku.

Moduł #4 – Szybkie czytanie

Jak czytać 2-krotnie, 3-krotnie szybciej. Jedna prosta metoda, dzięki od razu zwiększyć prędkość czytania o 50%. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym rozwiniesz swoją umiejętność dynamicznego czytania.

Moduł #5 – Techniki pamięciowe

Dostaniesz techniki zapamiętywania wytłumaczone w prosty sposób. Nauczysz się zapamiętywać daty, fakty, przemówienia, pojęcia, punkty, kodeksy.

Moduł #6 – Laserowa koncentracja

Jak w końcu skupić się na jednej rzeczy i się nie rozpraszać. Dzięki laserowej koncentracji będziesz skuteczniej się uczyć.

Moduł #7 – Nauka obcych języków

Alternatywny system nauki języków obcych, których nie uczą w szkole. Dzięki temu będziesz uczyć się języka poprzez doświadczanie i zabawę. Koniec ze wkuwaniem długich list słówek na pamięć.

Moduł #8 – Nauka matematyki dla opornych

Matematyka jest uznawana przez uczniów za najtrudniejszy przedmiot w szkole. A to tylko wyłącznie przez to, że dzieci nie mają odpowiedniego podejścia do nauki. Poznasz prosty system, który temu zaradzi. Oraz dodatkowe techniki na zapamiętywanie wzorów.

Moduł #9 – Triki i mniejsze metody

Wiele pomniejszych technik, dzięki którym będziesz lepiej zapamiętywał i korzystał z możliwości efektywnej nauki.

Moduł #10 – Łączymy system

Na koniec podsumujemy to wszystko i dostaniesz jeden spójny system.

W jakiej formie jest ten kurs?

Kurs składa się z materiałów video zamieszczonych na specjalnej platformie. Od razu po dokonaniu płatności dostaniesz do niej dostęp.

Ile to wszystko jest warte?

Pozwól, że najpierw zadam Ci inne pytanie:

Ile wart jest dla ciebie święty spokój, aby Twoje dziecko nie miało problemów w szkole? Aby samo szybko się uczyło? Abyś nie musiał ciągle zaganiać swojego dziecka do nauki? Ile czasu i nerwów zaoszczędzisz? Ile to jest dla Ciebie wart? 1000 zł, 2000 zł, 5000 zł?

Z drugiej strony, jeśli chciałbyś zapisać swoje dziecko na nasze korepetycje z efektywnej nauki, aby nasza korepetytorka przekazała mu wiedzę 1 na 1, to kosztowałoby Cię to 80 zł za godzinę.

Przekazanie i przećwiczenie takiej ilości wiedzy, jaką zawiera ten kurs, zajęłoby 10-20 godzin, czyli Twój koszt wyniósłby nawet 1600 zł i więcej.

Ale z racji tego, że jest to kurs internetowy, gdzie odpadają koszty sali, koszty pracy osoby, to mogę zaproponować cały ten kurs, po cenie, która moim zdaniem będzie wręcz oburzająco niska.

Jaka jest cena?

Cena tego kursu po premierze będzie wynosić 247 zł, ale z racji tego, że jest to przedsprzedaż tego kursu (start 10. kwietnia 2019 r.), to cena wynosi o prawie połowę mniej, czyli 127 zł.

Przyznasz, że jest to uczciwa propozycja?

Kurs Magia Efektywnej Nauki

przedsprzedaż, start 10. kwietnia 2019 r.
364
127 zł jednorazowo
 • kurs video "Magia Efektywnej Nauki" - wartość 247 zł
 • bonus: video "Wstęp do Sketchnotingu" - wartość 67 zł
 • bonus: video "Planowanie zadań i organizacja pracy" wartość 50 zł
 • gwarancja satysfakcji 30 dni

Ale to nie wszystko! Mam dla Ciebie dwa rewelacyjne prezenty!

Poza nagraniami z kursu “Magia Efektywnej Nauki” dostaniesz dwa bonusowe video:

video „Wstęp do Sketchnotingu” o wartości 67 zł – dostęp podczas premiery kursu

Sketchnoting jest to ciekawa metoda robienia notatek w postaci prostych obrazków. Dzięki notowaniu w ten sposób, Twoje dziecko jednocześnie wykorzystuje obie półkule mózgu, co prowadzi do tego, że lepiej zapamiętuje notowane informacje. Jest to ciekawe uzupełnienie do map myśli, które są omawiane w tym kursie.

video „Planowanie zadań i organizacja pracy” o wartości 50 zł – dostęp podczas premiery kursu

Czasem dziecko ma tyle nauki, że aż ciężko to wszystko ogarnąć. Skomplikowana praca domowa z różnych przedmiotów, w każdy dzień coś innego, nauka na lekcje i sprawdziany. Od samego tylko ustalenia co i kiedy ma robić, Twoje dziecko może czuć się zdemotywowane. Dlatego warto (szczególnie jeśli dziecko jest w szkole średniej), aby wdrożyło prosty system do organizacji własnej pracy.

Ponadto wiedz, że

Gwarantuję Twoją satysfakcję!

Wiem, jak to jest, gdy kupuje się przez Internet.

Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę wygląda w środku? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup teraz ten kurs. Przerób wszystkie lekcje. Wdróż z dzieckiem całą tę wiedzę.

Jestem tak pewny jakości mojego kursu, że biorę na siebie całe ryzyko i daję Ci aż 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI.

Jeśli w ciągu 30 dni z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony, napisz do nas na sekretariat@efektywnanauka.edu.pl, a my bez żadnego ‘ale’ zwrócimy Ci wszystkie pieniądze i wciąż będziemy przyjaciółmi 🙂

PASUJE Ci taki układ?

Spójrz co myślą o nas inni:

Natknęłam się na na post na Fb i postanowiłam się zapisać do darmowego kursu. Maile z konkretną merytoryczną wiedzą, tak samo jak posty na fan page. Polecam.

- Marta S.

Z darmowych maili dowiedziałam się wiele ciekawych metod nauki, które pokazałam swojej córce. Mapy myśli od razu jej się spodobały - super sposób na robienie notatek. Mnie za to najbardziej zaskoczył prosty trik z szybkim czytaniem - użycie wskaźnika, no nigdy bym na to nie wpadła, że dzięki temu będę szybciej czytać i nie gubic sensu z tekstu książki

- Agnieszka K.

Z całego serca polecam efektywnanauka.edu.pl, z darmowych e-mail dowiedziałem się jak pomóc mojemu synowi lepiej się uczyć.

- Karol G.

Te porady to nie tylko są dla dzieci, ale dla wszystkich osób. Moje dziecko pomału przekonuje się do stosowania tego wszystkiego, podoba mu się tworzenie map myśli zamiast robienia suchych notatek. Za to dla mnie szybkie czytanie i metoda nauki języka poprzez zanurzenie to istny cud. Dziękuje

- Asia Z.

Mój syn od początku miał trudności w szkole podstawowej. Zastosowałam się do porad z maili i teraz widzę dużą poprawę. Ma większe chęci, szybciej odrabia lekcje, nawet już lepsze oceny przynosi ze szkoły. Dziękuję Wam za to co robicie. Jesteście niesamowici!!!

- Katarzyna B.

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć do grona uczestników!

“Tak, jestem gotowy!

 • Wiem, że w kursie “Magia efektywnej nauki”, poznam techniki i metody, które pomogą mojemu dziecku uczyć się w zdumiewająco szybki i prosty sposób.
 • Wiem, że dostaję 30-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać techniki, których nauczę się na tym szkoleniu.
 • Rozumiem, że jeśli kurs nic nie wniesie do mojego życia, to mogę do Ciebie napisać, a Ty oddasz mi bez żadnego ‘ale’ wszystkie pieniądze.
 • Rozumiem, że najszybszy wzrost z inwestycji uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na szkoleniu.

Ten kurs przyniesie efekty Twojemu dziecku, o których być może samo nawet nie miało jeszcze odwagi marzyć. Będzie po prostu uczyć się niesamowicie szybko.

Kiedy po raz pierwszy wdrożyłem cały ten system, tak jak to powinno być, to naprawdę byłem niesamowicie zaskoczony. Jestem przekonany, że to pomoże również Tobie i Twojemu dziecku.

Serdecznie pozdrawiam,
Jakub Majoch

O nas

Jesteśmy nową firmą, która dopiero rozwija się od stycznia 2019 roku. Dowiesz się u nas, jak Twoje dziecko może uczyć się szybko i efektywnie.

Publikujemy wiele przydatnych treści i porad na Fanpage oraz niedługo także na blogu i innych social media. Poruszamy tam takie tematy jak np. mapy myśli, techniki pamięciowe (mnemotechniki), szybkie czytanie oraz inne triki i porady z zakresu jak się skutecznie uczyć.

Ponadto oferujemy korepetycje z efektywnej nauki dla dzieci w wieku 10-18 lat, na razie na terenie miasta Poznań.